Trening umiejętności interpersonalnychTwoja praca cie wypala? Nie wiesz jak wyrazić swoje zdanie? Chcesz się bronić, a rezultacie atakujesz innych i masz kolejny problem? Twój podopieczny jest zaborczy, masz tylko jemu poświęcać czas? Te pytania dotyczą wielu z nas. Stad nasza propozycja.

Zapraszamy na kurs doskonalący z zakresu umiejętności komunikacji z innymi. Podczas zajęć wyjaśnimy co to asertywność ,a co agresja. Pokażemy, jak radzić sobie z sytuacjami konfliktu wartości i zwykłych kłótni. Podczas ćwiczeń nauczymy cie, jak kierować emocjami, aby to one nie kierowały tobą. Postaramy się pokazać na czym polega relaksacja i wskażemy kilka prostych technik radzenia sobie ze stresem.

Dla kogo ten kurs:
Szkolenie jest dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych i dla zakładów pracy celem uzupełnienia umiejętności personelu .
Kurs jest w ofercie szkoleń wpisanych do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy, co oznacza, że może być przez Urząd refundowany.

Organizacja:
Szkolenia odbywają się w Poznaniu na ul. Mostowej lub w jednostce Zamawiającego.

Kurs odbywa się w grupach 10-12 osób na 1 instruktora.

Liczba godzin:
Szkolenie trwa 20 godzin dydaktycznych.
Dla podmiotów instytucjonalnych organizujemy je w miejscu Zamawiającego w trybie weekendowym (piątek –niedziela) lub tygodniowym (poniedziałek- piątek).

Dla osób indywidualnych kurs odbywa się w soboty- niedziele.

Kurs kończy się:

Zaliczeniem i wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Nasi partnerzy:
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu
Kurs doskonalący umiejętności manualne
Masz zdolności manualne i lubisz precyzyjne zajęcia? Marzysz by zostać technikiem dentystycznym lub wybierasz się na ASP? A może chcesz doskonalić swe umiejętności w pracy z glinką i gipsem?
Podczas naszego kursu pokażemy, jak praktycznie wykonywać rysunki w rzutach różnych płaszczyzn. Nauczymy cię skalowania przedmiotu i wykonywania czynności w oparciu o przygotowane projekty graficzne.
Na tym kursie popracujesz ołówkiem ,ale nie tylko…My spowodujemy, ze ubrudzisz sobie ręce. Podczas zajęć pokażemy różne techniki pracy w materiale.

Po naszym kursie poznasz rzeczywisty trud pracy z materiałami jak gips i glinka i dzięki nam żaden egzamin praktyczny, nie będzie zaskoczeniem.
Zajęcia maja formę warsztatów praktycznych. Podczas kolejnych dni szkolenia narasta stopień trudności wykonywanych prac.

Dla kogo ten kurs:

Szkolenie jest dla osób indywidualnych.
Kurs jest w ofercie szkoleń wpisanych do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy, co oznacza, że może być przez Urząd refundowany.

Organizacja:

Szkolenia odbywają się w Poznaniu na ul. Mostowej.
Kurs odbywa się w grupach 10 osób na 1 instruktora.

Liczba godzin:
Szkolenie trwa 40 godzin dydaktycznych.

Kurs odbywa się w tygodniu przez 5 dni (poniedziałek- piątek).

Kurs kończy się:
Zaliczeniem i wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Nasi partnerzy:
Medyczne Studium Zawodowe im. PCK w Poznaniu, dawne WCEM


Zapisz się na kurs:
 zapisz się