Kurs opieki na osobami z zaburzeniami psychicznymiSpotkałeś na swej drodze osobę, która inaczej niż ogół odbiera świat?
Pacjent leczony psychiatrycznie ma prawo żyć normalnie, we własnym mieście, we własnym domu, tylko ty jako opiekun musisz wiedzieć na co zwrócić uwagę w tej szczególnej opiece.

Pacjent z zaburzenia psychicznymi nadal jest wartościowym człowiekiem, ale to ty powinieneś wiedzieć, co może niepokoić w jego zachowaniu i zmuszać nas do właściwego działania terapeutycznego.

Jeśli chcesz wiedzieć , jak przebiegają fazy chorób psychicznych np. schizofrenii? Co może sugerować ,ze z naszym podopiecznym dzieje się coś złego? Jeśli chcesz wiedzieć, jak komunikować się twoim bliskim, który jest pacjentem depresyjno- maniakalnym i być skutecznym w opiece, przyjdź do nas.
Podczas szkolenia odpowiemy na te i wiele innych pytań. Wskażemy, gdzie szukać pomocy i wsparcia instytucjonalnego i pozainstytucjonalnego dla pacjentów i ich rodzin.

Dla kogo ten kurs:

Szkolenie jest dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych i dla zakładów pracy celem uzupełnienia umiejętności personelu opiekuńczego.
Kurs jest w ofercie szkoleń wpisanych do rejestru Wojewódzkiego Urzędu

Pracy, co oznacza, że może być przez Urząd refundowany.

Organizacja:
Szkolenia odbywają się w Poznaniu na ul. Mostowej lub w jednostce Zamawiającego.

Kurs odbywa się w grupach 12-15 osób na 1 instruktora.

Liczba godzin:

Szkolenie trwa 30 godzin dydaktycznych.
Dla podmiotów instytucjonalnych organizujemy je w miejscu Zamawiającego w trybie weekendowym (piątek –niedziela) lub tygodniowym (poniedziałek- piątek).

Dla osób indywidualnych kurs odbywa się w soboty- niedziele.


Kurs kończy się:

Zaliczeniem i wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Nasi partnerzy:

Grodzisk

Zapisz się na kurs: zapisz się