Kurs doskonalący umiejętności manualneMasz sprawne ręce i lubisz precyzyjne zajęcia? Marzysz by zostać technikiem dentystycznym, a może wybierasz się na ASP? A może chcesz doskonalić swe umiejętności w pracy z glinką i gipsem?
Podczas naszego kursu pokażemy, jak praktycznie wykonywać rysunki w rzutach różnych płaszczyzn. Nauczymy cie skalowania przedmiotu i wykonywania czynności w oparciu o przygotowane projekty graficzne.

Na tym kursie popracujesz ołówkiem ,ale nie tylko…My spowodujemy, ze ubrudzisz sobie ręce. Podczas zajęć pokażemy różne techniki pracy w materiale.

Po naszym kursie poznasz rzeczywisty trud pracy zawodowej technika dentystycznego i dzięki nam żaden egzamin praktyczny, nie będzie zaskoczeniem.

Kurs trwa 40 godzin dydaktycznych i realizowany jest w ciągu 5 dni w tygodniu. Zajęcia maja formę warsztatów praktycznych. Podczas kolejnych dni szkolenia narasta stopień trudności wykonywanych prac. Grupy szkoleniowe maksymalnie 10 osobowe.

Kurs jest w ofercie szkoleń wpisanych do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy, co oznacza, ze może być przez Urząd refundowany.Szkolenie kończy się zaliczeniem i wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.


Zapisz się na kurs:
 zapisz się