Język migowyWspółczesny człowiek chętnie uczy się języków obcych choć wcale nie wyjeżdża do dalekich krajów. Jest w Polsce grypa ludzi, którzy czasem czują się obco we własnym kraju.

Osoby niesłyszące, a czasem głuchonieme, żyją wokół nas. Mogą przyjść do sklepu, lokalu lub lekarza. Jeśli chciałbyś umieć „dogadać się na migi” z tą osobą, to jest to realne. Nauczymy cie alfabetu, a później podstawowych znaków, abyś mógł poprowadzić krótką rozmowę.

W czasie każdy zajęć wykonujemy ćwiczenia praktyczne dłońmi, ale miganie to także ćwiczenia koordynacji ruchowej i relaksacyjne.

Stworzyliśmy specjalny program języka migowego dla medyków. Uczymy jak zapytać co ci dolega? Uczymy jak zebrać dobry wywiad medyczny. Aby skutecznie leczyć musimy wiedzieć na co chorował pacjent wcześniej. My nauczymy cie, jak zapytać o te kwestie w języku migowym. Jesteś pielęgniarką, położna, lekarzem? A może aptekarzem lub stomatologiem? Twój profesjonalizm będzie tym cenniejszy, im lepiej poznasz problem chorego, także tego niemówiącego.

Dla kogo ten kurs:
Szkolenie jest dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych i dla zakładów pracy celem uzupełnienia umiejętności personelu .
Kurs jest w ofercie szkoleń wpisanych do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy, co oznacza, że może być przez Urząd refundowany.

Organizacja:

Szkolenia odbywają się w Poznaniu na ul. Mostowej lub w jednostce Zamawiającego.

Kurs odbywa się w grupach 6-8 osób na 1 instruktora.

Liczba godzin:
Szkolenie trwa 60 godzin dydaktycznych.

Dla podmiotów instytucjonalnych organizujemy je w miejscu Zamawiającego w trybie weekendowym (piątek –niedziela) lub tygodniowym (poniedziałek- piątek).

Dla osób indywidualnych kurs odbywa się w soboty- niedziele.

Kurs kończy się:
Zaliczeniem i wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.


Zapisz się na kurs:
 zapisz się